MS3112E16-26SW
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3112E16-26SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: MS3112E16-26SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3112E16-26SW
Številka dela MS3112E16-26SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1957 pcs Podatkovni list MS3112E16-26SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3112E16-26SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold