MS3120F12-10SW
pregled izdelka
Številka dela: MS3120F12-10SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3120F12-10SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3120F12-10SW
Številka dela MS3120F12-10SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2116 pcs Podatkovni list MS3120F12-10SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3120F12-10SW
MS3120F12-10SW-ND
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold