MS3121E22-41PW
pregled izdelka
Številka dela: MS3121E22-41PW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka PTSE 41C 27#20 14#16 PIN RECP
Podatkovni listi: MS3121E22-41PW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije MS3121E22-41PW
Številka dela MS3121E22-41PW Proizvajalec Amphenol Industrial
Količina na voljo 4847 pcs Podatkovni list MS3121E22-41PW.pdf
Serija * Druga imena AIMS3121E22-41PW
natančen opis Position Circular Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3121E22-21S
MS3121E22-21S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1109 pcs
Prenesi: MS3121E22-21S.pdf
RFQ
Opis: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1391 pcs
Prenesi: MS3121E22-32S.pdf
RFQ
Proizvajalci: Amphenol Industrial Operations
Opis: CONN RCPT 41POS CBL MNT W/SCKT
Na zalogi: 908 pcs
MS3121E22-41P
MS3121E22-41P
Opis: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP