MS3121F16-26SY
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MS3121F16-26SY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3121F16-26SY.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3121F16-26SY
Številka dela MS3121F16-26SY Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1140 pcs Podatkovni list MS3121F16-26SY.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3121F16-26SY
Usmerjenost Y delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Cable Clamp
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Chromate over Cadmium
Aplikacije Aerospace, Communication Systems, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3121F16-26S
MS3121F16-26S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 26POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1168 pcs
Prenesi: MS3121F16-26S.pdf
RFQ
MS3121F16-26SZ
MS3121F16-26SZ
Opis: PTSE 26C 26#20 SKT RECP
Na zalogi: 1138 pcs
Prenesi: MS3121F16-26SZ.pdf
RFQ
MS3121F16-8PLC
MS3121F16-8PLC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 8POS INLINE