MS3124E14-19PY
pregled izdelka
Številka dela: MS3124E14-19PY
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka PTSE 19C 19#20 PIN RECP
Podatkovni listi: MS3124E14-19PY.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124E14-19PY
Številka dela MS3124E14-19PY Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis PTSE 19C 19#20 PIN RECP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1093 pcs Podatkovni list MS3124E14-19PY.pdf
Serija * Druga imena AIMS3124E14-19PY
natančen opis Position Circular Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
MS3124E14-19PW
MS3124E14-19PW
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: PTSE 19C 19#20 PIN RECP
Na zalogi: 1418 pcs
Prenesi: MS3124E14-19PW.pdf
RFQ
MS3124E14-19SY
MS3124E14-19SY
Opis: RECEPT
Na zalogi: 1877 pcs
Prenesi:
RFQ
Opis: PTSE 18C 18#20 SKT RECP
Prenesi: MS3124E14-18SY.pdf
MS3124E14-19PLC
MS3124E14-19PLC
Opis: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Prenesi: MS3124E14-19PLC.pdf
MS3124E14-19S(LC)
MS3124E14-19S(LC)
Opis: RECEPT
Na zalogi: 771 pcs
Prenesi:
MS3124E14-19SX
MS3124E14-19SX
MS3124E14-19PX
MS3124E14-19PX
Opis: PTSE 19C 19#20 PIN RECP
Prenesi: MS3124E14-19PX.pdf
MS3124E14-5P
MS3124E14-5P
Opis: CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3124E14-5P.pdf
MS3124E14-19SW
MS3124E14-19SW
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3124E14-19SW.pdf
Na zalogi: 967 pcs
MS3124E14-19P
MS3124E14-19P
Opis: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: MS3124E14-19P.pdf
MS3124E14-5P(LC)
MS3124E14-5P(LC)
Na zalogi: 900 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika