MS3124P14-12S
pregled izdelka
Številka dela: MS3124P14-12S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: MS3124P14-12S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije MS3124P14-12S
Številka dela MS3124P14-12S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1801 pcs Podatkovni list MS3124P14-12S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija Military, MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena AMS3124P14-12S
MS3124P14-12S-ND
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold