PC01E-18-32SW(SR)
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC01E-18-32SW(SR)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PC01E-18-32SW(SR).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 871 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 871 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC01E-18-32SW(SR)
Številka dela PC01E-18-32SW(SR) Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 871 pcs Podatkovni list PC01E-18-32SW(SR).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Clear Chromate over Bright Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PC
Pakiranje Bulk Druga imena APC01E-18-32SW(SR)
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Cable Clamp
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold