PT00A-16-23P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT00A-16-23P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT00A-16-23P.pdf2.PT00A-16-23P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT00A-16-23P
Številka dela PT00A-16-23P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 23POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3022 pcs Podatkovni list 1.PT00A-16-23P.pdf2.PT00A-16-23P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-23 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT00A-16-23P
U71-146016-23P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold