PT01E-20-16P
pregled izdelka
Številka dela: PT01E-20-16P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT01E-20-16P.pdf2.PT01E-20-16P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT01E-20-16P
Številka dela PT01E-20-16P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 16POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1977 pcs Podatkovni list 1.PT01E-20-16P.pdf2.PT01E-20-16P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-16 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT01E-20-16P
U71-148120-16P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 16 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold