PT02E22-32P-LC
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT02E22-32P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT02E22-32P-LC
Številka dela PT02E22-32P-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT HSG MALE 32POS PNL MT Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6037 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-32
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena AIPT02E22-32P-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 32
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Neoprene Ingress Protection Environment Resistant
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Backshell Material spenjanja oreškov, plating -