PT05E-18-32P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT05E-18-32P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PT05E-18-32P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT05E-18-32P
Številka dela PT05E-18-32P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2942 pcs Podatkovni list PT05E-18-32P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT05E-18-32P
U71-148518-32P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT05E-16-8S(025)
PT05E-16-8S(025)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 8POS SOLDER CUP