PT05SE-22-55SWLC
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT05SE-22-55SWLC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Podatkovni listi: PT05SE-22-55SWLC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT05SE-22-55SWLC
Številka dela PT05SE-22-55SWLC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2357 pcs Podatkovni list PT05SE-22-55SWLC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 22-55
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena APT05SE-22-55SWLC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 55
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Chromate over Cadmium Premer spojne gredi 1.656" (42.06mm)
Vrsta kontakta Crimp Velikost stika 20
Kontaktiraj obliko Circular Vrsta priključka Plug Housing
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT05SE-22-55S
PT05SE-22-55S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP