PT06A-22-41SW(SR)
pregled izdelka
Številka dela: PT06A-22-41SW(SR)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT06A-22-41SW(SR).pdf2.PT06A-22-41SW(SR).pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT06A-22-41SW(SR)
Številka dela PT06A-22-41SW(SR) Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1206 pcs Podatkovni list 1.PT06A-22-41SW(SR).pdf2.PT06A-22-41SW(SR).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT06A-22-41SW(SR)
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold