PT06CP-18-32SW(351)
pregled izdelka
Številka dela: PT06CP-18-32SW(351)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 32POS CRIMP
Podatkovni listi: PT06CP-18-32SW(351).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 407 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT06CP-18-32SW(351)
Številka dela PT06CP-18-32SW(351) Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 32POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 407 pcs Podatkovni list PT06CP-18-32SW(351).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material -
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT06CP-18-32SW(351)
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp