PT06E-14-12SW
pregled izdelka
Številka dela: PT06E-14-12SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PT06E-14-12SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT06E-14-12SW
Številka dela PT06E-14-12SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2580 pcs Podatkovni list PT06E-14-12SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-12 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT06E-14-12SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 12 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT06E-14-12S(470)
PT06E-14-12S(470)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
Na zalogi: 5278 pcs
Prenesi: PT06E-14-12S(470).pdf
RFQ
PT06E-14-15P(300)
PT06E-14-15P(300)
Opis: CONN PLUG MALE 15POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1987 pcs
Prenesi: PT06E-14-15P(300).pdf
RFQ
PT06E-14-12S
PT06E-14-12S