PT06E-16-23SW
pregled izdelka
Številka dela: PT06E-16-23SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PT06E-16-23SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT06E-16-23SW
Številka dela PT06E-16-23SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1862 pcs Podatkovni list PT06E-16-23SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-23 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT06E-16-23SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT06E-16-26P(014)
PT06E-16-26P(014)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Na zalogi: 2475 pcs
Prenesi: PT06E-16-26P(014).pdf
RFQ
PT06E-16-23S(470)
PT06E-16-23S(470)
Opis: CONN PLUG FMALE 23POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1712 pcs
Prenesi: PT06E-16-23S(470).pdf
RFQ
PT06E-16-26P(314)
PT06E-16-26P(314)
Prenesi: PT06E-16-26P(314).pdf
PT06E-16-26P(304)
PT06E-16-26P(304)
Prenesi: PT06E-16-26P(304).pdf
PT06E-16-26P
PT06E-16-26P
Prenesi: PT06E-16-26P.pdf
PT06E-16-23S(476)
PT06E-16-23S(476)
Prenesi: PT06E-16-23S(476).pdf
PT06E-16-26P (476)
PT06E-16-26P (476)
Prenesi: PT06E-16-26P (476).pdf
PT06E-16-23SW(SR)
PT06E-16-23SW(SR)
Prenesi: PT06E-16-23SW(SR).pdf
PT06E-16-23S(023)
PT06E-16-23S(023)
Prenesi: PT06E-16-23S(023).pdf
PT06E-16-23S
PT06E-16-23S
Prenesi: PT06E-16-23S.pdf
PT06E-16-23P(424)
PT06E-16-23P(424)
Opis: CONN PLUG MALE 23POS SOLDER CUP
Prenesi: PT06E-16-23P(424).pdf
PT06E-16-23S(SR)
PT06E-16-23S(SR)
Prenesi: PT06E-16-23S(SR).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika