PT06P-24-61P(152)
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT06P-24-61P(152)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PT06P-24-61P(152).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT06P-24-61P(152)
Številka dela PT06P-24-61P(152) Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1468 pcs Podatkovni list PT06P-24-61P(152).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 24-61 Shell material -
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT06P-24-61P(152)
U71-430124-61P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 61 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje -
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT06P-22-55S
PT06P-22-55S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 55POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1322 pcs
Prenesi: PT06P-22-55S.pdf
RFQ
PT06P-22-55S(152)
PT06P-22-55S(152)
Na zalogi: 1132 pcs
Prenesi: PT06P-22-55S(152).pdf
RFQ
PT06P-24-61P
PT06P-24-61P
Opis: CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Prenesi: PT06P-24-61P.pdf
Opis: CONN PLUG FMALE 61POS SOLDER CUP
Na zalogi: 971 pcs
Prenesi: PT06P-24-61S(152).pdf
PT06P-24-61P(369)
PT06P-24-61P(369)
Prenesi: PT06P-24-61P(369).pdf
PT06P-22-55PZ(152)
PT06P-22-55PZ(152)
Opis: CONN PLUG MALE 55POS SOLDER CUP
Prenesi: PT06P-22-55PZ(152).pdf
Prenesi: PT06P-24-61S.pdf
PT06P-24-61P(SR)
PT06P-24-61P(SR)
Prenesi: PT06P-24-61P(SR).pdf
PT06P-22-55S(SR)
PT06P-22-55S(SR)
Prenesi: PT06P-22-55S(SR).pdf
PT06P-24-61P(113)
PT06P-24-61P(113)
Na zalogi: 659 pcs
Prenesi: PT06P-24-61P(113).pdf
PT06P-24-61S(113)
PT06P-24-61S(113)
Na zalogi: 138 pcs
Prenesi: PT06P-24-61S(113).pdf
PT06P-24-61P(359)
PT06P-24-61P(359)
Prenesi: PT06P-24-61P(359).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika