PT06SE14-19SW-LC
pregled izdelka
Številka dela: PT06SE14-19SW-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Podatkovni listi: PT06SE14-19SW-LC.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT06SE14-19SW-LC
Številka dela PT06SE14-19SW-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3403 pcs Podatkovni list PT06SE14-19SW-LC.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena AIPT06SE14-19SW-LC Usmerjenost W
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Vključuje -
Barva ohišja Olive Drab Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut
Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Chromate over Cadmium Premer spojne gredi 1.156" (29.36mm)