PT07E-14-18P
pregled izdelka
Številka dela: PT07E-14-18P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT07E-14-18P.pdf2.PT07E-14-18P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT07E-14-18P
Številka dela PT07E-14-18P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2073 pcs Podatkovni list 1.PT07E-14-18P.pdf2.PT07E-14-18P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT07E-14-18P
U71-148714-18P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT07E-14-15S(023)
PT07E-14-15S(023)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1543 pcs
Prenesi: PT07E-14-15S(023).pdf
RFQ
PT07E-14-12SX
PT07E-14-12SX
Opis: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Na zalogi: 2080 pcs
Prenesi: PT07E-14-12SX.pdf
RFQ
PT07E-14-18P(470)
PT07E-14-18P(470)
Opis: CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Prenesi: PT07E-14-18P(470).pdf
PT07E-14-15S(025)
PT07E-14-15S(025)