PT07SE-14-19SW
pregled izdelka
Številka dela: PT07SE-14-19SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: 1.PT07SE-14-19SW.pdf2.PT07SE-14-19SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT07SE-14-19SW
Številka dela PT07SE-14-19SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1611 pcs Podatkovni list 1.PT07SE-14-19SW.pdf2.PT07SE-14-19SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-19 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT07SE-14-19SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 19 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Bulkhead - Front Side Nut Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating Aluminum, Olive Drab Cadmium
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT07SE-14-5P(SR)
PT07SE-14-5P(SR)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 1455 pcs
Prenesi: PT07SE-14-5P(SR).pdf
RFQ
PT07SE-14-5P
PT07SE-14-5P
Na zalogi: 1608 pcs
Prenesi: PT07SE-14-5P.pdf
RFQ
PT07SE-14-19S(106)
PT07SE-14-19S(106)
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Prenesi: PT07SE-14-19S(106).pdf
PT07SE-16-23P
PT07SE-16-23P
Proizvajalci: Amphenol Industrial Operations
Opis: CONN RCPT 23POS JAM NUT PIN
Prenesi: PT07SE-16-23P.pdf
PT07SE-14-19S(SR)
PT07SE-14-19S(SR)
Prenesi: PT07SE-14-19S(SR).pdf
PT07SE-14-19S(SR)LC
PT07SE-14-19S(SR)LC
Opis: CONN HSG RCPT 19POS JAM NUT SKT
Prenesi: PT07SE-14-19S(SR)LC.pdf
PT07SE-14-5S
PT07SE-14-5S
Opis: CONN RCPT FMALE 5POS GOLD CRIMP
Prenesi: PT07SE-14-5S.pdf
Na zalogi: 648 pcs
Prenesi: PT07SE-14-22P.pdf
PT07SE-14-19S(023)
PT07SE-14-19S(023)
Prenesi: PT07SE-14-19S(023).pdf
PT07SE-14-5P(027)
PT07SE-14-5P(027)
Prenesi: PT07SE-14-5P(027).pdf
PT07SE-14-19SLC
PT07SE-14-19SLC
Opis: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Prenesi: PT07SE-14-19SLC.pdf
PT07SE-14-19S(027)
PT07SE-14-19S(027)
Opis: CONN RCPT 19POS JAM NUT SKT
Prenesi: PT07SE-14-19S(027).pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika