PT08CP-16-23PX(351)
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT08CP-16-23PX(351)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 23POS CRIMP
Podatkovni listi: PT08CP-16-23PX(351).pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 366 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 366 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT08CP-16-23PX(351)
Številka dela PT08CP-16-23PX(351) Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 23POS CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 366 pcs Podatkovni list PT08CP-16-23PX(351).pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-23 Shell material -
Shell Finish - Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT08CP-16-23PX(351)
Usmerjenost X delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 23 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 23 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje -
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT08CP-14-19S(151)
PT08CP-14-19S(151)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 19POS CRIMP