PT08CP-18-30SW
pregled izdelka
Številka dela: PT08CP-18-30SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PT08CP-18-30SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 350 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT08CP-18-30SW
Številka dela PT08CP-18-30SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 30POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 350 pcs Podatkovni list PT08CP-18-30SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-30 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT08CP-18-30SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 30 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 30 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold