PT08CP-20-41P
pregled izdelka
Številka dela: PT08CP-20-41P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP
Podatkovni listi: PT08CP-20-41P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 471 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 471 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT08CP-20-41P
Številka dela PT08CP-20-41P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 41POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 471 pcs Podatkovni list PT08CP-20-41P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Crimp
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT08CP-20-41P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT08CP-20-41P(151)
PT08CP-20-41P(151)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG MALE 41POS CRIMP
Na zalogi: 432 pcs
Prenesi: PT08CP-20-41P(151).pdf
RFQ
PT08CP-22-21S
PT08CP-22-21S
Opis: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Na zalogi: 427 pcs
Prenesi: PT08CP-22-21S.pdf
RFQ
PT08CP-20-39P
PT08CP-20-39P
Opis: CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP