PT08E-12-10SW
pregled izdelka
Številka dela: PT08E-12-10SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.PT08E-12-10SW.pdf2.PT08E-12-10SW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PT08E-12-10SW
Številka dela PT08E-12-10SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1545 pcs Podatkovni list 1.PT08E-12-10SW.pdf2.PT08E-12-10SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 12-10 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APT08E-12-10SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold