PT08E-18-11SW(SR)
Amphenol Industrial OperationsAmphenol Industrial Operations
Amphenol Industrial Operations
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PT08E-18-11SW(SR)
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG 11POS INLINE SKT RA
Podatkovni listi: 1.PT08E-18-11SW(SR).pdf2.PT08E-18-11SW(SR).pdf
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PT08E-18-11SW(SR)
Številka dela PT08E-18-11SW(SR) Proizvajalec Amphenol Industrial Operations
Opis CONN PLUG 11POS INLINE SKT RA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1133 pcs Podatkovni list 1.PT08E-18-11SW(SR).pdf2.PT08E-18-11SW(SR).pdf
Napetost - ocenjena 1000VAC Atributi atributov Environment Resistant
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Material školjke, Dokončaj - Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
RoHS Status Bulk Druga imena APT08E-18-11SW(SR)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 11
Tip montaže Free Hanging (In-Line), Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Številka izdelka proizvajalca PT08E-18-11SW(SR)
Velik premer dobavljen 18-11 Lastnosti Strain Relief
Razširjen opis 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Opis CONN PLUG 11POS INLINE SKT RA
Trenutna ocena 13A Tok - Max / Contact Bayonet Lock
Kontaktni material W Stopite v stik s finišno debelino Gold
Vrsta priključka Plug, Female Sockets Premer kabla -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PT08E-18-11S(470)
PT08E-18-11S(470)
Proizvajalci: Amphenol Industrial Operations
Opis: CONN PLUG 11POS INLINE SKT RA
Na zalogi: 1301 pcs
Prenesi: PT08E-18-11S(470).pdf
RFQ
PT08E-18-11S
PT08E-18-11S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG FMALE 11POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1164 pcs
Prenesi: PT08E-18-11S.pdf
RFQ
PT08E-18-28S(SR)
PT08E-18-28S(SR)
Opis: CONN PLUG FMALE 28POS SOLDER CUP
Prenesi: PT08E-18-28S(SR).pdf
PT08E-18-11PLC
PT08E-18-11PLC
Opis: CONN PLG HSG MALE 11PS INLINE RA
Prenesi: PT08E-18-11PLC.pdf