PTG06P-18-32P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTG06P-18-32P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PTG06P-18-32P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 518 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 518 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTG06P-18-32P
Številka dela PTG06P-18-32P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 518 pcs Podatkovni list PTG06P-18-32P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 18-32 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APTG06P-18-32P
U88-441481-32P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Ground, Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Plug, Male Pins Barva Olive Drab
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije Aerospace, Industrial, Instrumentation, Mass Transit, Military
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTG06P-14-18P(152)
PTG06P-14-18P(152)
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Na zalogi: 675 pcs
Prenesi: PTG06P-14-18P(152).pdf
RFQ
PTG06P-18-32P(152)
PTG06P-18-32P(152)
Opis: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP