PTG06P-20-41SW
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTG06P-20-41SW
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PTG06P-20-41SW.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 455 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 455 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTG06P-20-41SW
Številka dela PTG06P-20-41SW Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG FMALE 41POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 455 pcs Podatkovni list PTG06P-20-41SW.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Shielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 20-41 Shell material Aluminum
Shell Finish Olive Drab Chromate over Cadmium Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APTG06P-20-41SW
Usmerjenost W delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 41 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Coupling Nut, Ground, Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold