PTS6U14-19P-LC
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS6U14-19P-LC
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTS6U14-19P-LC
Številka dela PTS6U14-19P-LC Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG HSG MALE 19POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 2983 pcs Podatkovni list
Tip For Male Pins Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 14-19
Shell material Aluminum Shell Finish Chromate over Cadmium
Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT Pakiranje Bulk
Druga imena AIPTS6U14-19P-LC Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 19
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vstavi material Neoprene Ingress Protection -
Vključuje - Barva ohišja Olive Drab
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Bayonet Lock
natančen opis 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Aluminum, Olive Drab Chromate over Cadmium