PTY03E-16-26P
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTY03E-16-26P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: PTY03E-16-26P.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PTY03E-16-26P
Številka dela PTY03E-16-26P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1802 pcs Podatkovni list PTY03E-16-26P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 16-26 Shell material Aluminum
Shell Finish Tin Serija MIL-DTL-26482 Series I, PT
Pakiranje Bulk Druga imena APTY03E-16-26P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 26 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti -
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold