SP00E-22-55S
Amphenol IndustrialAmphenol Industrial
Amphenol Industrial
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SP00E-22-55S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: SP00E-22-55S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Stanje zalog 731 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 731 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SP00E-22-55S
Številka dela SP00E-22-55S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 731 pcs Podatkovni list SP00E-22-55S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 22-55 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodic Coating (Alumilite) Serija MIL-DTL-26482 Series I, SP
Pakiranje Bulk Druga imena ASP00E-22-55S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 55 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection Environment Resistant Lastnosti Backshell
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold