SP00P-14-18S
pregled izdelka
Številka dela: SP00P-14-18S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: SP00P-14-18S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP00P-14-18S
Številka dela SP00P-14-18S Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1551 pcs Podatkovni list SP00P-14-18S.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodic Coating (Alumilite) Serija MIL-DTL-26482 Series I, SP
Pakiranje Bulk Druga imena ASP00P-14-18S
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 18 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Potted
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Trenutna ocena - Kontaktni material Copper Alloy
Končna debelina - parjenje - Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Receptacle, Female Sockets Barva -
Odpiranje kabla - Material backshell, Plating -
Aplikacije -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SP00P-14-19S
SP00P-14-19S
Proizvajalci: Amphenol Industrial
Opis: CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Na zalogi: 1727 pcs
Prenesi: SP00P-14-19S.pdf
RFQ
SP00P-14-19S(375)
SP00P-14-19S(375)
Na zalogi: 1906 pcs
Prenesi: SP00P-14-19S(375).pdf
RFQ
Opis: CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP
Prenesi: SP00P-14-15S.pdf
SP00P-14-18S(301)
SP00P-14-18S(301)
Opis: CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP