SP06W-14-18P
pregled izdelka
Številka dela: SP06W-14-18P
Proizvajalec / znamka: Amphenol Industrial
Opis izdelka CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: SP06W-14-18P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SP06W-14-18P
Številka dela SP06W-14-18P Proizvajalec Amphenol Industrial
Opis CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 1840 pcs Podatkovni list SP06W-14-18P.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Ščitenje Unshielded Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi 14-18 Shell material Aluminum
Shell Finish Anodic Coating (Alumilite) Serija MIL-DTL-26482 Series I, SP
Pakiranje Bulk Druga imena ASP06W-14-18P
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število pozicij 18 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vstavi material Neoprene
Ingress Protection - Lastnosti Backshell, Coupling Nut
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold