ADD-18PMFS-SC7001
Amphenol LTWAmphenol LTW
Amphenol LTW
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ADD-18PMFS-SC7001
Proizvajalec / znamka: Amphenol LTW
Opis izdelka LARGE STAMPING PIN
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ADD-18PMFS-SC7001
Številka dela ADD-18PMFS-SC7001 Proizvajalec Amphenol LTW
Opis LARGE STAMPING PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12924 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Position Circular Connector
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ADD-18PMMS-LS7001
ADD-18PMMS-LS7001
Proizvajalci: Amphenol LTW
Opis: LARGE STAMPING PIN
Na zalogi: 12226 pcs
Prenesi:
RFQ
ADD-18PMFS-LC7001
ADD-18PMFS-LC7001
Proizvajalci: Amphenol LTW
Opis: LARGE STAMPING PIN
Na zalogi: 11572 pcs
Prenesi:
RFQ
ADD-18AFMM-LL7A01
ADD-18AFMM-LL7A01
ADD-18PMFS-LS7001
ADD-18PMFS-LS7001
ADD-18AFFM-LL7A01
ADD-18AFFM-LL7A01
ADD-18PMFS-SS7001
ADD-18PMFS-SS7001
ADD-18RMFS-SC7001
ADD-18RMFS-SC7001
ADD-18PMMS-SC7001
ADD-18PMMS-SC7001
ADD-18AFMM-SL7A01
ADD-18AFMM-SL7A01
ADD-18RMFS-LC7001
ADD-18RMFS-LC7001
ADD-18AFFM-SL7A01
ADD-18AFFM-SL7A01
ADD-18PMMS-LC7001
ADD-18PMMS-LC7001
Opis: CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Prenesi: ADD-18PMMS-LC7001.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika