ACJS-MV35-3S
Amphenol Tuchel ElectronicsAmphenol Tuchel Electronics
ACJS-MV35-3S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ACJS-MV35-3S
Proizvajalec / znamka: Amphenol Tuchel Electronics
Opis izdelka CONN JACK STEREO 3.5MM
Podatkovni listi: ACJS-MV35-3S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ACJS-MV35-3S
Številka dela ACJS-MV35-3S Proizvajalec Amphenol Tuchel Electronics
Opis CONN JACK STEREO 3.5MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104207 pcs Podatkovni list ACJS-MV35-3S.pdf
Napetost - ocenjena - Velikost teme M6x0.5
Prekinitev Solder Eyelet(s) Signalne linije Stereo (3 Conductor, TRS)
Ščitenje Unshielded Serija M
Velikost luknje plošče 0.236" (5.99mm) Pakiranje Bulk
Druga imena 889-1822 delovna temperatura -25°C ~ 70°C
Število pozicij / stikov 3 Conductors, 4 Contacts Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Dolžina / globina parjenja -
Notranja stikala Single Switch Barva izolacije -
Industrijski priznani premer parjenja 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Vključuje 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer
Stanovanjski material Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Glass Filled Spol Female
Lastnosti - natančen opis 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder Eyelet(s)
Kontaktni material - Obloga - Kontaktni material Copper
Vrsta priključka Phone Jack Odpiranje kabla -
Material telesa - Barva telesa Silver, Black
Dejanski premer -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ACJR-BLK
ACJR-BLK
Proizvajalci: Amphenol Tuchel Electronics
Opis: CONN RCA JACK BLACK
Na zalogi: 59304 pcs
Prenesi: ACJR-BLK.pdf
RFQ
ACJS-MHDC
ACJS-MHDC
Opis: CONN JACK DUAL STEREO 1/4" R/A
Na zalogi: 60386 pcs
Prenesi: ACJS-MHDC.pdf
RFQ
ACJR-YEL
ACJR-YEL
Opis: CONN RCA JACK YELLOW
Prenesi: ACJR-YEL.pdf
ACJR-RED
ACJR-RED
Opis: CONN RCA JACK RED
Prenesi: ACJR-RED.pdf
ACJS-MIV-5
ACJS-MIV-5
Opis: CONN JACK STEREO 1/4"
Prenesi: ACJS-MIV-5.pdf
ACJS-MHOM
ACJS-MHOM
Opis: CONN JACK STEREO 1/4" R/A
Prenesi: ACJS-MHOM.pdf
ACJR-BLU
ACJR-BLU
Opis: CONN RCA JACK BLUE
Prenesi: ACJR-BLU.pdf
ACJR-WHT
ACJR-WHT
Opis: CONN RCA JACK WHITE
Prenesi: ACJR-WHT.pdf
ACJS-MV35-3
ACJS-MV35-3
Opis: CONN JACK STEREO 3.5MM
Prenesi: ACJS-MV35-3.pdf
ACJR-GRN
ACJR-GRN
Opis: CONN RCA JACK GREEN
Prenesi: ACJR-GRN.pdf
ACJS-MV-3
ACJS-MV-3
Opis: CONN JACK STEREO 1/4"
Prenesi: ACJS-MV-3.pdf
ACJS-MHDR
ACJS-MHDR
Prenesi: ACJS-MHDR.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika