MP-6516-61P-C
Amphenol Tuchel ElectronicsAmphenol Tuchel Electronics
MP-6516-61P-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MP-6516-61P-C
Proizvajalec / znamka: Amphenol Tuchel Electronics
Opis izdelka CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: MP-6516-61P-C.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 795 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MP-6516-61P-C
Številka dela MP-6516-61P-C Proizvajalec Amphenol Tuchel Electronics
Opis CONN PLUG MALE 61POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 795 pcs Podatkovni list MP-6516-61P-C.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder Cup
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24-61
Shell material Aluminum Die Cast Shell Finish Black
Serija MP-65 Pakiranje Bulk
Druga imena 889-1866 Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število pozicij 61
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Lastnosti Backshell, Dust Cap
Tip pritrjevanja Bayonet Lock natančen opis 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold