BLC9G20LS-120VY
AmpleonAmpleon
BLC9G20LS-120VY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLC9G20LS-120VY
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka RF FET LDMOS 65V 19.2DB SOT12753
Podatkovni listi: BLC9G20LS-120VY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLC9G20LS-120VY
Številka dela BLC9G20LS-120VY Proizvajalec Ampleon
Opis RF FET LDMOS 65V 19.2DB SOT12753 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1277 pcs Podatkovni list BLC9G20LS-120VY.pdf
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja DFM6
Serija - Moč - izhod 120W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOT1275-3
Druga imena 568-12770-6 Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 19.2dB
Pogostost 1.81GHz ~ 1.88GHz natančen opis RF Mosfet LDMOS 28V 700mA 1.81GHz ~ 1.88GHz 19.2dB 120W DFM6
Trenutna ocena - Tok - preskus 700mA