BLF2425M6L180P,112
AmpleonAmpleon
Ampleon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLF2425M6L180P,112
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539A
Podatkovni listi: BLF2425M6L180P,112.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 636 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 636 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLF2425M6L180P,112
Številka dela BLF2425M6L180P,112 Proizvajalec Ampleon
Opis RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 636 pcs Podatkovni list BLF2425M6L180P,112.pdf
Napetost - preskus 28V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS (Dual), Common Source Paket naprave za dobavitelja SOT539A
Serija - Moč - izhod 180W
Pakiranje Tube Paket / primer SOT539A
Druga imena 934066104112 Slika hrupa -
Gain 13.3dB Pogostost 2.45GHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 10mA 2.45GHz 13.3dB 180W SOT539A Trenutna ocena -
Tok - preskus 10mA Številka osnovnega dela BLF2425