BLP05H6150XRGY
AmpleonAmpleon
BLP05H6150XRGY Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLP05H6150XRGY
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12242
Podatkovni listi: 1.BLP05H6150XRGY.pdf2.BLP05H6150XRGY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLP05H6150XRGY
Številka dela BLP05H6150XRGY Proizvajalec Ampleon
Opis RF FET LDMOS 135V 27DB SOT12242 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2450 pcs Podatkovni list 1.BLP05H6150XRGY.pdf2.BLP05H6150XRGY.pdf
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 135V
Vrsta tranzistorja LDMOS (Dual), Common Source Paket naprave za dobavitelja 4-HSOPF
Serija - Moč - izhod 150W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOT-1224-2
Druga imena 1603-1051-2
Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 27dB
Pogostost 108MHz natančen opis RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 50V 100mA 108MHz 27dB 150W 4-HSOPF
Trenutna ocena - Tok - preskus 100mA