BLS9G3135L-400U
AmpleonAmpleon
BLS9G3135L-400U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BLS9G3135L-400U
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A
Podatkovni listi: BLS9G3135L-400U.pdf
Stanje zalog 273 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 273 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BLS9G3135L-400U
Številka dela BLS9G3135L-400U Proizvajalec Ampleon
Opis RF MOSFET LDMOS 32V SOT502A Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 273 pcs Podatkovni list BLS9G3135L-400U.pdf
Napetost - preskus 32V Napetost - ocenjena 65V
Vrsta tranzistorja LDMOS Paket naprave za dobavitelja SOT502A
Serija - Moč - izhod 400W
Pakiranje Tray Paket / primer SOT-502A
Druga imena 1603-1155
BLS9G3135L-400U-ND
Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Gain 12dB Pogostost 3.1GHz ~ 3.5GHz
natančen opis RF Mosfet LDMOS 32V 400mA 3.1GHz ~ 3.5GHz 12dB 400W SOT502A Trenutna ocena 4µA
Tok - preskus 400mA