CLF1G0060S-30U
AmpleonAmpleon
CLF1G0060S-30U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLF1G0060S-30U
Proizvajalec / znamka: Ampleon
Opis izdelka RF FET HEMT 150V 13DB SOT1227B
Podatkovni listi: CLF1G0060S-30U.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 659 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 659 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLF1G0060S-30U
Številka dela CLF1G0060S-30U Proizvajalec Ampleon
Opis RF FET HEMT 150V 13DB SOT1227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 659 pcs Podatkovni list CLF1G0060S-30U.pdf
Napetost - preskus 50V Napetost - ocenjena 150V
Vrsta tranzistorja HEMT Paket naprave za dobavitelja SOT-1227B
Serija - Moč - izhod 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer SOT-1227B
Druga imena 1603-1041
CLF1G0060S-30U-ND
Slika hrupa -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain 13dB
Pogostost 3GHz ~ 3.5GHz natančen opis RF Mosfet HEMT 50V 70mA 3GHz ~ 3.5GHz 13dB 30W SOT-1227B
Trenutna ocena - Tok - preskus 70mA