A2541R24A10GR
AnarenAnaren
Anaren
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A2541R24A10GR
Proizvajalec / znamka: Anaren
Opis izdelka RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT
Podatkovni listi: A2541R24A10GR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A2541R24A10GR
Številka dela A2541R24A10GR Proizvajalec Anaren
Opis RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9521 pcs Podatkovni list A2541R24A10GR.pdf
Napetost - oskrba 2 V ~ 3.6 V Uporabljena IC / del CC2541
Serija AIR™ Serijski vmesniki -
Občutljivost -94dBm RF družina / standard Bluetooth
Protokol Bluetooth v4.0 Moč - izhod 1dBm
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Modulacija -
Velikost pomnilnika 256kB Flash, 8kB RAM Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 2.4GHz
Hitrost prenosa podatkov 2Mbps Tok - oddajanje 13mA
Tok - sprejemanje 14mA Vrsta antene Integrated, Trace