BD1416N50100AHF
AnarenAnaren
Anaren
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BD1416N50100AHF
Proizvajalec / znamka: Anaren
Opis izdelka BALUN 1.4GHZ-1.6GHZ 50/100 0404
Podatkovni listi: BD1416N50100AHF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BD1416N50100AHF
Številka dela BD1416N50100AHF Proizvajalec Anaren
Opis BALUN 1.4GHZ-1.6GHZ 50/100 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167210 pcs Podatkovni list BD1416N50100AHF.pdf
Serija Xinger® Povratna izguba (min) -18dB
Razlika v fazi Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0404 (1010 Metric) Druga imena Q8978543A
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka (maks.) 0.9dB Impedanca - neuravnotežena / uravnotežena 50 / 100 Ohm
Frekvenčni razpon 1.4GHz ~ 1.6GHz natančen opis RF Balun 1.4GHz ~ 1.6GHz 50 / 100 Ohm 0404 (1010 Metric)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BD144
BD144
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 8.5"