E250N50X4B
AnarenAnaren
Anaren
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E250N50X4B
Proizvajalec / znamka: Anaren
Opis izdelka RES SMD 50 OHM 2% 250W
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E250N50X4B
Številka dela E250N50X4B Proizvajalec Anaren
Opis RES SMD 50 OHM 2% 250W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23616 pcs Podatkovni list
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.375" L x 0.375" W (9.53mm x 9.53mm)
Serija - Odpornost 50 Ohms
Moč (Watts) 250W Pakiranje Tray
Paket / primer - Druga imena 1173-1157
1173-1157-ND
delovna temperatura -50°C ~ 200°C Število zaključkov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Lastnosti RF, High Frequency Stopnja napak -
natančen opis 50 Ohms ±2% 250W Chip Resistor RF, High Frequency Thick Film Sestava Thick Film