XEC24P3-30GR1
AnarenAnaren
Anaren
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XEC24P3-30GR1
Proizvajalec / znamka: Anaren
Opis izdelka RF DIR COUPLER 2.4GHZ-2.5GHZ SMD
Podatkovni listi: XEC24P3-30GR1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije XEC24P3-30GR1
Številka dela XEC24P3-30GR1 Proizvajalec Anaren
Opis RF DIR COUPLER 2.4GHZ-2.5GHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 36757 pcs Podatkovni list XEC24P3-30GR1.pdf
Paket naprave za dobavitelja - Serija Xinger®
Povratna izguba 27dB Moč - maks 300W
Paket / primer 4-SMD, No Lead Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Izolacija 27dB Izguba vstavka 0.1dB
Pogostost 2.4GHz ~ 2.5GHz natančen opis RF Directional Coupler General Purpose 2.4GHz ~ 2.5GHz 30dB ± 1dB 300W 4-SMD, No Lead