562RZ5UJJ102AH103Z
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 562RZ5UJJ102AH103Z
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 562RZ5UJJ102AH103Z
Številka dela 562RZ5UJJ102AH103Z Proizvajalec Angstrohm / Vishay
Opis CAP CER 10000PF 1KV Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171291 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija - Serija Cera-Mite 562R
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose