A331K15C0GF5TAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A331K15C0GF5TAA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A331K15C0GF5TAA
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Podatkovni listi: A331K15C0GF5TAA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
14000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije A331K15C0GF5TAA
Številka dela A331K15C0GF5TAA Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1458985 pcs Podatkovni list A331K15C0GF5TAA.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 330pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Serija A RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca A331K15C0GF5TAA
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 AXIAL