BFC236627124
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236627124
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: BFC236627124.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236627124
Številka dela BFC236627124 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81143 pcs Podatkovni list BFC236627124.pdf
Voltage Rating - DC 63V Toleranca 0.12µF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.295" (7.50mm)
Velikost / dimenzija 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Serija MKT366
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Polarizacija Radial Druga imena 222236627124
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BFC236627124 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Dielektrični premer Polyester, Metallized Opis CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Tok - puščanje 100V