BFC236642563
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BFC236642563
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: BFC236642563.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BFC236642563
Številka dela BFC236642563 Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76966 pcs Podatkovni list BFC236642563.pdf
Voltage Rating - DC 160V Toleranca 0.056µF
Prekinitev PC Pins Velikost zemljišča na površini 0.197" (5.00mm)
Velikost / dimenzija 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija MKT366
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Polarizacija Radial Druga imena 222236642563
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Številka izdelka proizvajalca BFC236642563 Lifetime @ Temp. -
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti -
Razširjen opis 0.056µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Dielektrični premer Polyester, Metallized Opis CAP FILM 0.056UF 5% 250VDC RAD
Tok - puščanje 250V