CRGS0805J4R7
TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRGS0805J4R7
Proizvajalec / znamka: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis izdelka RES SMD 4.7 OHM 5% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRGS0805J4R7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRGS0805J4R7
Številka dela CRGS0805J4R7 Proizvajalec TE Connectivity AMP Connectors
Opis RES SMD 4.7 OHM 5% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1574043 pcs Podatkovni list CRGS0805J4R7.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 0805 Debelina (maks.) ±400ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija CRGS, Neohm
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena 2176244-9 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks Številka izdelka proizvajalca CRGS0805J4R7
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Pulse Withstanding
FIFO's 2 Razširjen opis 4.7 Ohm ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Pulse Withstanding Thick Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5% Opis RES SMD 4.7 OHM 5% 1/2W 0805