D562K33Y5PH6TL2R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D562K33Y5PH6TL2R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D562K33Y5PH6TL2R
Proizvajalec / znamka: Angstrohm / Vishay
Opis izdelka CAP CER 5600PF 100V Y5P RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D562K33Y5PH6TL2R
Številka dela D562K33Y5PH6TL2R Proizvajalec Vishay BC Components
Opis CAP CER 5600PF 100V Y5P RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1898613 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 100V
Toleranca 5600pF Debelina (maks.) Y5P (B)
Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm) Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija Radial, Disc delovna temperatura -30°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca D562K33Y5PH6TL2R
Vodilni stil - Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak Straight
Razširjen opis 5600pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10%
Opis CAP CER 5600PF 100V Y5P RADIAL